MR Eagle Invite - Hauppauge HS - 12/13-15/2019
  HomeLast update:  01-04-2020
 
    Individual Results
Qualification times are shown for age of swimmer at first day of qualifying meet, not for age at this meet
 
HC
SIL
JO
EZ
SM
SECT
NSCA

***
*
LAC Speedo Cup qualification time
Silver Championships qualification time
JO qualification time
Eastern Zone Age Group Champs qualification time
Sr Mets qualification time
Spring Sectional qualification time
NSCA Jr Nationals qualification time

swam event for first time
new qualification time or standard
 
 
Adam Albert (15)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:08.11Y
58.75Y
2:30.56Y
B
B
B



Prelims
Prelims
Prelims
# 42
# 46
# 50
Male Open 100 Back
Male Open 100 Free
Male Open 200 IM
54
64
52
--
--
--
+1.97
+0.24
+2.57
 
 
Bryce Baranowski (9)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
40.36Y
53.11Y
1:20.48Y
BB
 
B
SIL


Prelims
Prelims
Prelims
# 27
# 33
# 39
Male 10 & U 50 Fly
Male 10 & U 50 Breast
Male 10 & U 100 Free
9
23
15
--
--
--
+0.90
+0.89
+3.40
 
 
Alyssa Bauman (17)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:24.71Y
1:12.66Y
3:05.70Y
 
 
 



Prelims
Prelims
Prelims
# 41
# 45
# 49
Female Open 100 Back
Female Open 100 Free
Female Open 200 IM
80
85
63
--
--
--
+4.37
+3.11
+9.93
 
 
Alyssa Casalinuovo (12)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
2:43.85Y
1:15.90Y
1:28.50Y
33.19Y
1:06.75Y
1:12.38Y
2:37.16Y
2:38.24Y
34.60Y
1:14.99Y
1:14.28Y
BB*
BB
B
BB
BB
BB
BB
BB
BB
BB
BB
SIL*
SIL
SIL*
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
# 3
# 13
# 17
# 26
# 38
# 41
# 49
# 49
# 54
# 66
# 66
Female Open 200 Fly
Female Open 100 Fly
Female Open 100 Breast
Female 11-12 50 Fly
Female 11-12 100 Free
Female Open 100 Back
Female Open 200 IM
Female Open 200 IM
Female 11-12 50 Back
Female 11-12 100 IM
Female 11-12 100 IM
10
34
41
11
17
50
29
20
13
11
11
7
--
--
--
--
--
--
--
--
--
6
***  
-1.10
-1.87
+0.00
+1.49
-1.41
-2.28
+1.08
+0.44
-0.85
-0.71
 
 
Joey Casalinuovo (9)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
DQ    
55.79Y
54.21Y
1:22.64Y
40.06Y
39.98Y
35.37Y
1:36.70Y
 
 
 
B
BB*
BB
B
B
 



SIL*
SIL


Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
# 2
# 27
# 33
# 39
# 55
# 55
# 61
# 67
Male 12 & U 100 Fly
Male 10 & U 50 Fly
Male 10 & U 50 Breast
Male 10 & U 100 Free
Male 10 & U 50 Back
Male 10 & U 50 Back
Male 10 & U 50 Free
Male 10 & U 100 IM
---
38
28
21
11
9
16
18
--
--
--
--
--
9
--
--
---  
+0.80
+2.00
+3.87
-3.45
-0.08
-0.94
+3.75
 
 
Johnny Casalinuovo (12)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
2:31.30Y
1:09.78Y
1:29.48Y
32.26Y
1:05.52Y
1:11.63Y
2:36.19Y
33.66Y
33.20Y
1:13.14Y
1:12.83Y
A*
BB
B
BB
BB
BB
BB
BB
BB
BB
BB
JO*
JO

SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
# 4
# 14
# 18
# 28
# 40
# 42
# 50
# 56
# 56
# 68
# 68
Male Open 200 Fly
Male Open 100 Fly
Male Open 100 Breast
Male 11-12 50 Fly
Male 11-12 100 Free
Male Open 100 Back
Male Open 200 IM
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 100 IM
Male 11-12 100 IM
18
46
56
4
8
67
63
5
5
3
4
--
--
--
--
--
--
--
--
14
--
15
***  
+0.48
-0.98
+0.86
+3.45
+2.45
+2.12
+0.27
-0.19
-0.53
-0.31
 
 
Emily Casey (8)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
56.46Y
1:01.68Y
44.14Y
40.89Y
52.63Y
1:51.20Y
 
 
 
 
 
 






Prelims
Prelims
Timed finals
Prelims
Timed finals
Prelims
# 25
# 31
# 35
# 59
# 63
# 65
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
Female 8 & U 50 Free
Female 10 & U 50 Free
Female 8 & U 50 Back
Female 10 & U 100 IM
54
58
9
49
8
47
--
--
--
--
11
--
***  
***  
-3.98
-3.25
-8.31
-32.35
 
 
Mikael Choi (12)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
NS    
1:36.58Y
1:48.46Y
 
 
 
 


Timed finals
Timed finals
Timed finals
# 2
# 6
# 10
Male 12 & U 100 Fly
Male 12 & U 100 Back
Male 12 & U 100 Breast
---
38
23
--
--
--
---  
-5.54
-23.91
 
 
Siena Cipriano (12)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
37.62Y
46.54Y
1:07.91Y
 
 
BB*


SIL*
Prelims
Prelims
Prelims
# 26
# 32
# 38
Female 11-12 50 Fly
Female 11-12 50 Breast
Female 11-12 100 Free
34
42
23
--
--
--
-0.89
+0.82
-2.38
 
 
Alex Cole (11)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:28.61Y
1:11.53Y
1:27.44Y
37.53Y
39.41Y
1:06.76Y
33.99Y
33.48Y
29.61Y
1:18.25Y
 
A*
B
 
BB
BB*
BB*
BB
BB
BB*

SIL
SIL

SIL
SIL*
SIL
SIL
SIL
SIL*
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
# 1
# 5
# 9
# 26
# 32
# 38
# 54
# 54
# 60
# 66
Female 12 & U 100 Fly
Female 12 & U 100 Back
Female 12 & U 100 Breast
Female 11-12 50 Fly
Female 11-12 50 Breast
Female 11-12 100 Free
Female 11-12 50 Back
Female 11-12 50 Back
Female 11-12 50 Free
Female 11-12 100 IM
17
4
6
33
10
18
11
11
13
21
--
15
13
--
--
--
--
6
--
--
-11.56
-7.23
+2.44
-1.73
-0.54
-10.84
-1.83
-0.51
-0.50
-18.73
 
 
Katelyn Cordova (10)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:03.52Y
1:32.74Y
 
 


Prelims
Prelims
# 31
# 37
Female 10 & U 50 Breast
Female 10 & U 100 Free
61
52
--
--
***  
***  
 
 
Thomas Demaio (13)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:05.73Y
1:15.15Y
NS    
2:09.02Y
1:07.74Y
33.91Y
58.55Y
BB
BB
 
BB
B
 
BB
SIL
SIL
 
SIL
SIL

SIL
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 14
# 18
# 18
# 22
# 42
# 44
# 46
Male Open 100 Fly
Male Open 100 Breast
Male Open 100 Breast
Male Open 200 Free
Male Open 100 Back
Male Open 50 Breast
Male Open 100 Free
35
26
---
41
51
3
63
--
--
--
--
--
--
--
-0.20
+0.56
---  
+2.19
+0.18
+0.08
+2.03
 
 
Marissa DeMarco (13)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
2:36.85Y
2:37.87Y
1:08.63Y
1:08.22Y
29.02Y
1:15.01Y
1:14.39Y
34.19Y
33.39Y
DQ    
2:31.03Y
2:25.76Y
BB*
A
BB*
BB
BB
A
A
 
 
 
BB
A

JO
SIL*
SIL

SIL
JO


 
SIL
SIL
Timed finals
Timed finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
# 3
# 11
# 13
# 13
# 15
# 17
# 17
# 43
# 43
# 45
# 49
# 49
Female Open 200 Fly
Female Open 200 Breast
Female Open 100 Fly
Female Open 100 Fly
Female Open 50 Free
Female Open 100 Breast
Female Open 100 Breast
Female Open 50 Breast
Female Open 50 Breast
Female Open 100 Free
Female Open 200 IM
Female Open 200 IM
7
1
13
13
38
4
5
2
2
0
16
13
12
20
--
4
--
--
14
--
17
--
--
4
-18.43
+1.82
-4.15
-0.41
+0.07
+2.63
+2.01
+0.28
-0.52
---  
+5.57
+0.30
 
 
Izzy Dziadowicz (11)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
DQ    
1:31.92Y
 
 
 

Prelims
Prelims
# 26
# 38
Female 11-12 50 Fly
Female 11-12 100 Free
0
73
--
--
---  
-7.73
 
 
Sophia Fang (9)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
45.42Y
49.55Y
1:29.83Y
43.61Y
DQ    
1:39.48Y
B*
B
 
B*
 
B*




 

Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 25
# 31
# 37
# 53
# 59
# 65
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
Female 10 & U 100 Free
Female 10 & U 50 Back
Female 10 & U 50 Free
Female 10 & U 100 IM
29
28
48
26
0
30
--
--
--
--
--
--
-13.83
-2.34
-7.13
-5.68
---  
***  
 
 
Jacob Field (12)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:12.30Y
1:09.95Y
1:29.68Y
33.21Y
39.53Y
1:01.74Y
31.49Y
31.86Y
27.73Y
28.12Y
1:12.89Y
1:12.00Y
BB*
BB
B
BB
BB*
BB
A
A
A
BB
BB
BB
SIL
SIL

SIL
SIL*
SIL
JO*
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
# 2
# 6
# 10
# 28
# 34
# 40
# 56
# 56
# 62
# 62
# 68
# 68
Male 12 & U 100 Fly
Male 12 & U 100 Back
Male 12 & U 100 Breast
Male 11-12 50 Fly
Male 11-12 50 Breast
Male 11-12 100 Free
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Free
Male 11-12 50 Free
Male 11-12 100 IM
Male 11-12 100 IM
2
1
4
8
4
2
1
1
1
2
2
3
17
20
15
--
--
--
--
20
--
17
--
16
-4.62
-0.40
+0.40
+1.49
-0.84
+1.16
-0.27
+0.37
+0.16
+0.55
+1.18
+0.29
 
 
Maja Fischbach (12)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
DQ    
DQ    
1:49.69Y
40.99Y
1:11.45Y
36.42Y
31.88Y
1:26.08Y
 
 
 
 
B
B*
B*
 
 
 






Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 1
# 5
# 9
# 26
# 38
# 54
# 60
# 66
Female 12 & U 100 Fly
Female 12 & U 100 Back
Female 12 & U 100 Breast
Female 11-12 50 Fly
Female 11-12 100 Free
Female 11-12 50 Back
Female 11-12 50 Free
Female 11-12 100 IM
---
---
37
49
34
24
30
40
--
--
--
--
--
--
--
--
---  
---  
+2.60
-1.85
-2.10
-2.39
-2.04
+0.26
 
 
Julianna Fratticci Cseri (8)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
DQ    
23.05Y
36.66Y
19.31Y
15.86Y
46.02Y
 
 
B*
 
 
B*
 
 

 
 

Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
# 23
# 29
# 35
# 51
# 57
# 63
Female 8 & U 25 Fly
Female 8 & U 25 Breast
Female 8 & U 50 Free
Female 8 & U 25 Back
Female 8 & U 25 Free
Female 8 & U 50 Back
---
4
1
1
1
2
--
--
--
20
20
17
---  
-6.12
-4.39
-3.48
-0.13
***  
 
 
Aiden Fratticci-Rodriguez (9)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
DQ    
1:02.52Y
1:30.85Y
44.02Y
39.02Y
 
 
 
B
 
 




Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 27
# 33
# 39
# 55
# 61
Male 10 & U 50 Fly
Male 10 & U 50 Breast
Male 10 & U 100 Free
Male 10 & U 50 Back
Male 10 & U 50 Free
0
44
36
22
35
--
--
--
--
--
---  
***  
-4.48
-1.17
-0.34
 
 
Eddie Freudenberg (15)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
26.88Y
30.78Y
30.49Y
2:09.29Y
36.91Y
36.82Y
57.55Y
30.50Y
B*
 
 
B*
 
 
BB*
 








Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
# 16
# 20
# 20
# 22
# 44
# 44
# 46
# 48
Male Open 50 Free
Male Open 50 Back
Male Open 50 Back
Male Open 200 Free
Male Open 50 Breast
Male Open 50 Breast
Male Open 100 Free
Male Open 50 Fly
39
6
4
43
9
4
47
14
--
--
15
--
--
15
--
--
-2.25
-2.88
-0.29
-12.40
-4.94
-0.09
-5.71
-2.17
 
 
Cali Gabrielson (9)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
54.90Y
DQ    
 
 

 
Prelims
Prelims
# 25
# 31
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
50
0
--
--
+0.81
---  
 
 
Izzy Gedeon Jr (10)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:02.44Y
1:03.84Y
DQ    
51.68Y
 
 
 
 


 

Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 27
# 33
# 55
# 61
Male 10 & U 50 Fly
Male 10 & U 50 Breast
Male 10 & U 50 Back
Male 10 & U 50 Free
42
48
0
62
--
--
--
--
***  
***  
---  
***  
 
 
Sophia Genao (17)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:09.34Y
1:08.47Y
28.98Y
DQ    
1:06.92Y
1:06.46Y
2:30.73Y
B
BB
BB
 
BB
BB
BB
SIL
SIL

 
SIL
SIL

Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
# 13
# 13
# 15
# 17
# 41
# 41
# 49
Female Open 100 Fly
Female Open 100 Fly
Female Open 50 Free
Female Open 100 Breast
Female Open 100 Back
Female Open 100 Back
Female Open 200 IM
14
14
37
0
13
10
15
--
3
--
--
--
7
--
+2.70
+1.83
+0.46
---  
+0.02
-0.44
+0.05
 
 
Richie Hall (13)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
2:16.38Y
2:34.94Y
1:02.60Y
1:01.24Y
26.22Y
1:12.46Y
1:11.77Y
1:02.71Y
1:02.09Y
55.93Y
2:15.37Y
2:15.36Y
BB
BB*
BB
A*
BB
BB*
BB
BB
BB
A
A
A
JO
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL*
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
Timed finals
Timed finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
# 4
# 12
# 14
# 14
# 16
# 18
# 18
# 42
# 42
# 46
# 50
# 50
Male Open 200 Fly
Male Open 200 Breast
Male Open 100 Fly
Male Open 100 Fly
Male Open 50 Free
Male Open 100 Breast
Male Open 100 Breast
Male Open 100 Back
Male Open 100 Back
Male Open 100 Free
Male Open 200 IM
Male Open 200 IM
8
8
26
22
33
17
15
21
16
33
14
11
11
11
--
--
--
--
2
--
1
--
--
6
+0.25
-11.07
+1.22
-0.14
+0.48
-4.77
-0.69
+0.09
-0.53
+0.53
+1.09
+1.08
 
 
Bora Karaosmanoglu (11)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:17.22Y
1:36.68Y
35.67Y
30.96Y
1:22.50Y
B
 
B*
B
 
SIL*

SIL*


Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
# 6
# 10
# 56
# 62
# 68
Male 12 & U 100 Back
Male 12 & U 100 Breast
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Free
Male 11-12 100 IM
9
15
15
21
28
9
2
--
--
--
-2.16
-5.23
-2.77
+0.64
-5.38
 
 
Cole Kazlauskas (11)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:27.65Y
1:41.15Y
44.98Y
46.03Y
1:15.21Y
 
 
 
 
 





Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
# 6
# 10
# 28
# 34
# 40
Male 12 & U 100 Back
Male 12 & U 100 Breast
Male 11-12 50 Fly
Male 11-12 50 Breast
Male 11-12 100 Free
26
18
44
34
39
--
--
--
--
--
-6.72
-1.42
-0.97
+0.14
-1.92
 
 
Myla Kelly (8)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
26.97Y
35.41Y
1:42.28Y
21.48Y
20.11Y
50.99Y
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Timed finals
Timed finals
Prelims
Timed finals
Timed finals
Timed finals
# 23
# 29
# 37
# 51
# 57
# 63
Female 8 & U 25 Fly
Female 8 & U 25 Breast
Female 10 & U 100 Free
Female 8 & U 25 Back
Female 8 & U 25 Free
Female 8 & U 50 Back
14
17
60
4
4
5
--
--
--
15
15
14
+1.04
***  
***  
-0.54
-0.25
-0.01
 
 
Ryan Kittilsen (11)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:15.45Y
1:14.55Y
1:34.69Y
33.45Y
1:06.03Y
33.12Y
33.05Y
29.22Y
29.16Y
BB
BB
 
BB
B
BB
BB
BB
BB
SIL
SIL

SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
# 2
# 6
# 10
# 28
# 40
# 56
# 56
# 62
# 62
Male 12 & U 100 Fly
Male 12 & U 100 Back
Male 12 & U 100 Breast
Male 11-12 50 Fly
Male 11-12 100 Free
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Free
Male 11-12 50 Free
3
3
12
9
9
2
3
3
4
16
16
5
--
--
--
16
--
15
-0.11
-0.04
-3.97
+0.56
+0.47
-0.31
-0.07
-0.29
-0.06
 
 
Maksim Klaric (11)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
36.02Y
46.54Y
1:11.55Y
35.54Y
32.74Y
1:20.77Y
B*
 
 
B
 
B*



SIL*


Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 28
# 34
# 40
# 56
# 62
# 68
Male 11-12 50 Fly
Male 11-12 50 Breast
Male 11-12 100 Free
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Free
Male 11-12 100 IM
20
36
30
13
32
21
--
--
--
--
--
--
-4.12
-0.95
-5.79
-1.93
-1.28
-3.62
 
 
Zander Klaric (14)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:01.64Y
1:01.21Y
26.30Y
1:17.88Y
1:07.23Y
57.32Y
2:27.21Y
BB
A*
BB
B
B
BB
BB
SIL
SIL
SIL

SIL
SIL
SIL
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 14
# 14
# 16
# 18
# 42
# 46
# 50
Male Open 100 Fly
Male Open 100 Fly
Male Open 50 Free
Male Open 100 Breast
Male Open 100 Back
Male Open 100 Free
Male Open 200 IM
19
17
34
36
49
43
45
--
--
--
--
--
--
--
-1.75
-0.43
+0.05
+1.03
+0.09
-1.47
+0.09
 
 
Anna Libohova (16)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
2:30.60Y
1:13.30Y
34.63Y
2:21.46Y
1:12.33Y
32.77Y
2:38.46Y
BB
B
 
B
B
 
B







Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 7
# 13
# 19
# 21
# 41
# 47
# 49
Female Open 200 Back
Female Open 100 Fly
Female Open 50 Back
Female Open 200 Free
Female Open 100 Back
Female Open 50 Fly
Female Open 200 IM
9
26
10
43
49
15
33
9
--
--
--
--
--
--
+6.14
+4.76
-2.95
+9.17
+3.93
-1.60
+6.81
 
 
Emma Libohova (16)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
2:52.29Y
28.35Y
27.07Y
1:21.47Y
1:19.62Y
2:10.15Y
2:05.62Y
1:09.97Y
36.26Y
1:00.07Y
BB*
BB
A*
B
BB
BB
A
BB*
 
BB


SIL

SIL
SIL
SIL
SIL*

SIL
Timed finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
# 11
# 15
# 15
# 17
# 17
# 21
# 21
# 41
# 43
# 45
Female Open 200 Breast
Female Open 50 Free
Female Open 50 Free
Female Open 100 Breast
Female Open 100 Breast
Female Open 200 Free
Female Open 200 Free
Female Open 100 Back
Female Open 50 Breast
Female Open 100 Free
11
24
19
21
20
10
7
32
7
24
6
--
--
--
--
--
12
--
--
--
-3.66
+0.70
-0.58
+2.43
+0.58
+7.82
+3.29
-1.18
-0.39
+1.97
 
 
Jason Lu (10)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
36.87Y
48.34Y
1:16.92Y
41.80Y
34.16Y
34.75Y
1:29.85Y
1:25.53Y
BB
B
BB*
BB*
BB*
B
B
BB
SIL
SIL
SIL*
SIL
SIL*
SIL

SIL
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
# 27
# 33
# 39
# 55
# 61
# 61
# 67
# 67
Male 10 & U 50 Fly
Male 10 & U 50 Breast
Male 10 & U 100 Free
Male 10 & U 50 Back
Male 10 & U 50 Free
Male 10 & U 50 Free
Male 10 & U 100 IM
Male 10 & U 100 IM
2
9
9
18
7
9
8
7
--
--
--
--
--
9
--
12
-2.02
+0.47
-1.99
-0.85
***  
+0.59
+3.14
-1.18
 
 
Hanna Matheson (13)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
2:52.12Y
1:06.38Y
1:05.87Y
1:21.36Y
1:20.90Y
2:12.12Y
2:13.46Y
1:06.08Y
1:03.62Y
1:01.26Y
2:26.47Y
2:22.56Y
BB
BB
A
BB
BB
BB
BB
A
A
BB
A
A
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
JO
SIL
SIL
SIL
Timed finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
# 11
# 13
# 13
# 17
# 17
# 21
# 21
# 41
# 41
# 45
# 49
# 49
Female Open 200 Breast
Female Open 100 Fly
Female Open 100 Fly
Female Open 100 Breast
Female Open 100 Breast
Female Open 200 Free
Female Open 200 Free
Female Open 100 Back
Female Open 100 Back
Female Open 100 Free
Female Open 200 IM
Female Open 200 IM
10
9
9
19
18
15
17
8
7
31
10
7
7
--
9
--
--
--
--
--
12
--
--
12
-1.61
+2.46
+1.95
+3.32
+2.86
+3.72
+5.06
+1.71
-0.75
+2.11
+2.77
-1.14
 
 
Kallie Micena (11)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:17.90Y
1:17.69Y
1:22.74Y
35.74Y
39.30Y
1:07.30Y
36.60Y
31.02Y
1:15.70Y
BB*
BB*
BB
B*
BB
BB*
B
BB*
BB*
SIL
SIL*
SIL

SIL
SIL*


SIL*
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 1
# 5
# 9
# 26
# 32
# 38
# 54
# 60
# 66
Female 12 & U 100 Fly
Female 12 & U 100 Back
Female 12 & U 100 Breast
Female 11-12 50 Fly
Female 11-12 50 Breast
Female 11-12 100 Free
Female 11-12 50 Back
Female 11-12 50 Free
Female 11-12 100 IM
10
9
2
24
9
20
28
23
14
7
9
17
--
--
--
--
--
--
-1.44
-3.36
-2.67
-2.49
+0.63
-1.66
-1.20
-1.33
-9.32
 
 
Tess Micena (9)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:37.14Y
1:39.61Y
1:55.73Y
44.94Y
54.83Y
1:33.26Y
46.29Y
39.99Y
DQ    
BB
B
B*
B*
 
 
B
 
 
SIL







 
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 1
# 5
# 9
# 25
# 31
# 37
# 53
# 59
# 65
Female 12 & U 100 Fly
Female 12 & U 100 Back
Female 12 & U 100 Breast
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
Female 10 & U 100 Free
Female 10 & U 50 Back
Female 10 & U 50 Free
Female 10 & U 100 IM
19
52
41
28
48
53
39
46
0
--
--
--
--
--
--
--
--
--
+1.44
+1.10
-5.58
-3.43
-4.01
-1.15
+0.38
+0.42
---  
 
 
Brendan Miller (9)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:32.24Y
1:47.84Y
49.69Y
1:16.23Y
38.94Y
38.64Y
34.72Y
33.90Y
1:26.88Y
1:25.05Y
BB
B*
B
BB
BB
BB
B
BB
BB
BB
SIL
SIL*

SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL*
SIL
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
# 2
# 10
# 33
# 39
# 55
# 55
# 61
# 61
# 67
# 67
Male 12 & U 100 Fly
Male 12 & U 100 Breast
Male 10 & U 50 Breast
Male 10 & U 100 Free
Male 10 & U 50 Back
Male 10 & U 50 Back
Male 10 & U 50 Free
Male 10 & U 50 Free
Male 10 & U 100 IM
Male 10 & U 100 IM
15
21
13
7
6
4
11
8
5
5
2
--
--
--
--
15
--
11
--
14
-0.75
-6.59
-1.09
-0.01
-1.14
-0.30
+1.55
+0.73
-1.79
-1.83
 
 
Ayush Mojumdar (11)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:29.14Y
1:50.11Y
48.88Y
1:26.65Y
 
 
 
 




Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
# 6
# 10
# 28
# 40
Male 12 & U 100 Back
Male 12 & U 100 Breast
Male 11-12 50 Fly
Male 11-12 100 Free
29
25
48
53
--
--
--
--
-7.63
-4.29
-8.97
-8.31
 
 
Rayna Mossey (9)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
44.16Y
54.03Y
1:22.20Y
43.94Y
34.72Y
1:35.89Y
B
 
B
B
BB*
B*




SIL*

Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 25
# 31
# 37
# 53
# 59
# 65
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
Female 10 & U 100 Free
Female 10 & U 50 Back
Female 10 & U 50 Free
Female 10 & U 100 IM
24
43
26
28
15
23
--
--
--
--
--
--
+2.02
-6.55
-1.24
-0.45
-1.16
***  
 
 
Pranav Mukhi (9)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
DQ    
1:37.12Y
47.80Y
39.73Y
1:50.12Y
 
 
 
 
 
 




Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 27
# 39
# 55
# 61
# 67
Male 10 & U 50 Fly
Male 10 & U 100 Free
Male 10 & U 50 Back
Male 10 & U 50 Free
Male 10 & U 100 IM
0
43
39
37
36
--
--
--
--
--
---  
-7.20
-3.34
-3.79
-32.62
 
 
Liam O'Sullivan-Ulrich (11)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
44.88Y
1:13.39Y
36.65Y
30.50Y
 
 
B*
B



SIL
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 34
# 40
# 56
# 62
Male 11-12 50 Breast
Male 11-12 100 Free
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Free
28
33
19
17
--
--
--
--
-0.83
+0.55
-1.82
+0.25
 
 
Jack Pacifico (11)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:22.01Y
1:16.28Y
1:29.73Y
36.14Y
41.60Y
1:06.21Y
35.51Y
35.92Y
30.26Y
30.28Y
1:17.58Y
1:16.67Y
B*
B
B*
B*
B*
B
B
B
BB
BB
B*
B

SIL



SIL
SIL
SIL
SIL
SIL

SIL*
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
# 2
# 6
# 10
# 28
# 34
# 40
# 56
# 56
# 62
# 62
# 68
# 68
Male 12 & U 100 Fly
Male 12 & U 100 Back
Male 12 & U 100 Breast
Male 11-12 50 Fly
Male 11-12 50 Breast
Male 11-12 100 Free
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Free
Male 11-12 50 Free
Male 11-12 100 IM
Male 11-12 100 IM
9
6
5
21
10
11
12
10
14
12
11
9
9
13
14
--
--
--
--
7
--
5
--
9
-3.64
+0.36
-8.09
-6.46
-5.32
-0.54
+0.19
+0.60
-0.01
+0.02
-3.78
-0.91
 
 
Karsten Pergan (14)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
29.47Y
2:18.62Y
BB
BB


Prelims
Prelims
# 15
# 21
Female Open 50 Free
Female Open 200 Free
47
31
--
--
+0.31
+9.26
 
 
Morgan Primak (10)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
40.92Y
46.49Y
1:18.63Y
40.09Y
41.09Y
34.63Y
1:31.07Y
1:30.02Y
BB*
BB*
BB*
BB*
BB
BB
BB*
BB
SIL
SIL*

SIL*
SIL
SIL


Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
# 25
# 31
# 37
# 53
# 53
# 59
# 65
# 65
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
Female 10 & U 100 Free
Female 10 & U 50 Back
Female 10 & U 50 Back
Female 10 & U 50 Free
Female 10 & U 100 IM
Female 10 & U 100 IM
12
10
13
7
11
14
13
11
--
--
--
--
6
--
--
5
-1.29
-1.81
-14.36
-2.43
+1.00
+0.39
-2.11
-1.05
 
 
Sofia Primak (13)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
DQ    
3:11.32Y
1:15.98Y
30.98Y
1:30.79Y
1:17.86Y
1:05.04Y
2:43.62Y
 
B*
B
B
 
 
BB
B
 







Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 3
# 11
# 13
# 15
# 17
# 41
# 45
# 49
Female Open 200 Fly
Female Open 200 Breast
Female Open 100 Fly
Female Open 50 Free
Female Open 100 Breast
Female Open 100 Back
Female Open 100 Free
Female Open 200 IM
---
26
35
65
46
65
60
50
--
--
--
--
--
--
--
--
---  
-0.82
+5.43
+1.35
+6.27
+5.35
+1.64
+6.04
 
 
Caroline Qian (10)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
42.33Y
47.27Y
1:24.38Y
40.23Y
37.34Y
1:31.16Y
B*
BB*
B
BB*
B
BB*
SIL*
SIL*

SIL*


Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 25
# 31
# 37
# 53
# 59
# 65
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
Female 10 & U 100 Free
Female 10 & U 50 Back
Female 10 & U 50 Free
Female 10 & U 100 IM
19
16
32
8
34
14
--
--
--
--
--
--
-15.77
-2.40
-2.74
-3.28
-0.33
***  
 
 
Genevieve Rochlin (10)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
DQ    
1:22.08Y
1:40.81Y
40.26Y
46.53Y
1:13.71Y
36.53Y
37.34Y
33.08Y
33.10Y
1:23.93Y
1:23.36Y
 
BB
BB
BB
BB
BB*
A*
BB
BB
BB
BB
BB
 
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL*
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL*
SIL
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
# 1
# 5
# 9
# 25
# 31
# 37
# 53
# 53
# 59
# 59
# 65
# 65
Female 12 & U 100 Fly
Female 12 & U 100 Back
Female 12 & U 100 Breast
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
Female 10 & U 100 Free
Female 10 & U 50 Back
Female 10 & U 50 Back
Female 10 & U 50 Free
Female 10 & U 50 Free
Female 10 & U 100 IM
Female 10 & U 100 IM
---
16
25
10
11
6
3
3
5
6
3
3
--
1
--
--
--
--
--
16
--
13
--
16
---  
+0.94
+3.67
+2.01
+1.32
-7.29
-1.15
+0.81
-0.35
+0.02
-6.40
-0.57
 
 
Holden Stencel (9)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
44.23Y
37.20Y
1:56.55Y
B
B*
 



Prelims
Prelims
Prelims
# 55
# 61
# 67
Male 10 & U 50 Back
Male 10 & U 50 Free
Male 10 & U 100 IM
24
25
42
--
--
--
-1.89
-3.92
-10.09
 
 
Oliver Stocki (13)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
2:28.03Y
3:00.80Y
1:08.05Y
27.78Y
2:13.66Y
1:10.01Y
1:00.60Y
2:31.13Y
B
 
B
BB
B
B*
BB
B




SIL*



Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 8
# 12
# 14
# 16
# 22
# 42
# 46
# 50
Male Open 200 Back
Male Open 200 Breast
Male Open 100 Fly
Male Open 50 Free
Male Open 200 Free
Male Open 100 Back
Male Open 100 Free
Male Open 200 IM
13
24
42
44
59
61
76
54
4
--
--
--
--
--
--
--
-4.63
-3.16
+0.23
+0.12
-2.30
-2.84
+0.33
-2.99
 
 
Oscar Stocki (11)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:32.96Y
1:44.99Y
49.37Y
1:21.01Y
44.62Y
36.33Y
 
 
 
 
 
 






Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 6
# 10
# 34
# 40
# 56
# 62
Male 12 & U 100 Back
Male 12 & U 100 Breast
Male 11-12 50 Breast
Male 11-12 100 Free
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Free
34
19
42
45
46
46
--
--
--
--
--
--
-9.27
-12.35
-3.28
+1.46
-1.68
-0.70
 
 
Alexa Surdi (9)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
40.46Y
45.14Y
1:20.13Y
BB
BB
B
SIL
SIL

Prelims
Prelims
Prelims
# 25
# 31
# 37
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
Female 10 & U 100 Free
11
8
16
--
--
--
+0.46
+0.30
+0.43
 
 
Avery Timm (8)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
21.65Y
30.14Y
44.97Y
23.55Y
21.58Y
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
# 23
# 29
# 35
# 51
# 57
Female 8 & U 25 Fly
Female 8 & U 25 Breast
Female 8 & U 50 Free
Female 8 & U 25 Back
Female 8 & U 25 Free
5
14
10
7
13
--
--
--
12
4
-2.83
-6.99
-11.18
+0.00
+0.69
 
 
Julianna Tribble (11)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:26.22Y
1:20.08Y
1:35.16Y
35.45Y
43.55Y
1:07.52Y
36.59Y
30.78Y
1:18.41Y
 
B
 
B*
 
BB
B*
BB
B*





SIL

SIL
SIL*
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 1
# 5
# 9
# 26
# 32
# 38
# 54
# 60
# 66
Female 12 & U 100 Fly
Female 12 & U 100 Back
Female 12 & U 100 Breast
Female 11-12 50 Fly
Female 11-12 50 Breast
Female 11-12 100 Free
Female 11-12 50 Back
Female 11-12 50 Free
Female 11-12 100 IM
15
12
17
23
29
21
26
20
22
2
5
--
--
--
--
--
--
--
-11.56
+0.42
-9.24
-3.56
-1.77
-0.63
-2.98
+0.11
-9.48
 
 
Paulina Tsybysheva (10)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
44.61Y
49.75Y
1:26.87Y
43.12Y
37.29Y
1:35.34Y
B
B
B
B
B
B






Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
# 25
# 31
# 37
# 53
# 59
# 65
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
Female 10 & U 100 Free
Female 10 & U 50 Back
Female 10 & U 50 Free
Female 10 & U 100 IM
25
29
43
24
32
21
--
--
--
--
--
--
-0.04
+0.04
+0.10
-1.00
-0.78
+1.64
 
 
Antonio Vavalle (15)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:01.83Y
25.32Y
1:57.46Y
52.70Y
28.09Y
2:15.58Y
NS    
BB
BB
A
A
 
BB
 
SIL

SIL
SIL

SIL
 
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
# 14
# 16
# 22
# 46
# 48
# 50
# 50
Male Open 100 Fly
Male Open 50 Free
Male Open 200 Free
Male Open 100 Free
Male Open 50 Fly
Male Open 200 IM
Male Open 200 IM
21
13
10
15
11
15
---
--
--
--
--
--
--
--
+2.66
+0.58
+2.25
+0.66
-0.26
+2.28
---  
 
 
Brian Veit (16)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
2:23.63Y
2:11.59Y
2:43.81Y
B
BB
B
SIL
SIL

Timed finals
Timed finals
Timed finals
# 4
# 8
# 12
Male Open 200 Fly
Male Open 200 Back
Male Open 200 Breast
15
3
15
2
16
2
+7.49
+4.50
+1.86
 
 
Cayden Veit (11)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:41.62Y
1:29.49Y
1:54.42Y
43.39Y
53.32Y
1:17.93Y
 
 
 
 
 
 






Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
# 1
# 5
# 9
# 26
# 32
# 38
Female 12 & U 100 Fly
Female 12 & U 100 Back
Female 12 & U 100 Breast
Female 11-12 50 Fly
Female 11-12 50 Breast
Female 11-12 100 Free
22
25
40
54
68
51
--
--
--
--
--
--
-0.22
+2.16
+4.33
+1.43
+1.24
+0.37
 
 
Angela Wang (11)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:19.51Y
3:00.00Y
33.19Y
38.36Y
1:03.63Y
32.63Y
32.39Y
28.68Y
28.54Y
1:12.43Y
1:11.56Y
B
BB*
BB*
BB*
BB
A*
A
A*
A
BB
A*

SIL*
SIL*
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
Timed finals
Timed finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
# 1
# 11
# 26
# 32
# 38
# 54
# 54
# 60
# 60
# 66
# 66
Female 12 & U 100 Fly
Female Open 200 Breast
Female 11-12 50 Fly
Female 11-12 50 Breast
Female 11-12 100 Free
Female 11-12 50 Back
Female 11-12 50 Back
Female 11-12 50 Free
Female 11-12 50 Free
Female 11-12 100 IM
Female 11-12 100 IM
12
16
11
6
10
6
6
7
7
8
5
5
1
--
--
--
--
13
--
12
--
14
+0.11
***  
-1.46
-1.81
-3.09
-2.32
-0.24
-0.54
-0.14
-4.05
-0.87
 
 
Olivia Wilcox (16)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
31.01Y
1:11.34Y
B*
 


Prelims
Prelims
# 15
# 45
Female Open 50 Free
Female Open 100 Free
66
82
--
--
***  
***  
 
 
Charlotte Wilde (11)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
46.82Y
 

Prelims
# 60
Female 11-12 50 Free
67
--
-3.47
 
 
Elizabeth Wright (10)   F
 
Event
Place
Points
Improv
 
2:42.72Y
41.11Y
47.47Y
1:12.38Y
DQ    
31.27Y
30.49Y
1:26.87Y
1:26.54Y
BB*
BB*
BB*
BB
 
A
A
BB
BB
SIL*
SIL*
SIL*
SIL
 
SIL
JO
SIL
SIL
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Finals
# 21
# 25
# 31
# 37
# 53
# 59
# 59
# 65
# 65
Female Open 200 Free
Female 10 & U 50 Fly
Female 10 & U 50 Breast
Female 10 & U 100 Free
Female 10 & U 50 Back
Female 10 & U 50 Free
Female 10 & U 50 Free
Female 10 & U 100 IM
Female 10 & U 100 IM
70
13
19
2
0
1
1
6
7
--
--
--
--
--
--
20
--
12
***  
-5.47
-1.85
+3.03
---  
+0.51
-0.27
+0.10
-0.23
 
 
Oliver Wu (12)   M
 
Event
Place
Points
Improv
 
1:17.07Y
1:15.54Y
1:23.84Y
35.85Y
35.06Y
29.40Y
29.32Y
1:12.75Y
1:11.74Y
B
BB*
BB*
B
BB*
BB
BB
BB
BB
SIL
SIL
SIL
SIL*
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
# 2
# 6
# 10
# 56
# 56
# 62
# 62
# 68
# 68
Male 12 & U 100 Fly
Male 12 & U 100 Back
Male 12 & U 100 Breast
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Back
Male 11-12 50 Free
Male 11-12 50 Free
Male 11-12 100 IM
Male 11-12 100 IM
4
5
2
16
9
5
5
1
2
15
14
17
--
9
--
14
--
17
+1.68
-1.42
-1.79
-0.58
-0.79
+0.03
-0.05
-2.06
-1.01
 
 
    Results by event
 
Female 12 & U 100 Fly  # 1
 
place
    name
age
 
time
improv
 
10
12
15
17
19
22
Kallie Micena
Angela Wang
Julianna Tribble
Alex Cole
Tess Micena
Cayden Veit
11
11
11
11
9
11
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
1:17.90Y
1:19.51Y
1:26.22Y
1:28.61Y
1:37.14Y
1:41.62Y
-1.44
+0.11
-11.56
-11.56
+1.44
-0.22
BB*
B
 
 
BB
 
SIL



SIL

 
 
Male 12 & U 100 Fly  # 2
 
place
    name
age
 
time
improv
 
2
3
4
9
15
Jacob Field
Ryan Kittilsen
Oliver Wu
Jack Pacifico
Brendan Miller
12
11
12
11
9
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
1:12.30Y
1:15.45Y
1:17.07Y
1:22.01Y
1:32.24Y
-4.62
-0.11
+1.68
-3.64
-0.75
BB*
BB
B
B*
BB
SIL
SIL
SIL

SIL
 
 
Female Open 200 Fly  # 3
 
place
    name
age
 
time
improv
 
7
10
Marissa DeMarco
Alyssa Casalinuovo
13
12
Timed finals
Timed finals
2:36.85Y
2:43.85Y
-18.43
***  
BB*
BB*

SIL*
 
 
Male Open 200 Fly  # 4
 
place
    name
age
 
time
improv
 
8
15
18
Richie Hall
Brian Veit
Johnny Casalinuovo
13
16
12
Timed finals
Timed finals
Timed finals
2:16.38Y
2:23.63Y
2:31.30Y
+0.25
+7.49
***  
BB
B
A*
JO
SIL
JO*
 
 
Female 12 & U 100 Back  # 5
 
place
    name
age
 
time
improv
 
4
9
12
16
25
52
Alex Cole
Kallie Micena
Julianna Tribble
Genevieve Rochlin
Cayden Veit
Tess Micena
11
11
11
10
11
9
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
1:11.53Y
1:17.69Y
1:20.08Y
1:22.08Y
1:29.49Y
1:39.61Y
-7.23
-3.36
+0.42
+0.94
+2.16
+1.10
A*
BB*
B
BB
 
B
SIL
SIL*

SIL


 
 
Male 12 & U 100 Back  # 6
 
place
    name
age
 
time
improv
 
1
3
5
6
9
26
29
34
38
Jacob Field
Ryan Kittilsen
Oliver Wu
Jack Pacifico
Bora Karaosmanoglu
Cole Kazlauskas
Ayush Mojumdar
Oscar Stocki
Mikael Choi
12
11
12
11
11
11
11
11
12
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
1:09.95Y
1:14.55Y
1:15.54Y
1:16.28Y
1:17.22Y
1:27.65Y
1:29.14Y
1:32.96Y
1:36.58Y
-0.40
-0.04
-1.42
+0.36
-2.16
-6.72
-7.63
-9.27
-5.54
BB
BB
BB*
B
B
 
 
 
 
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL*




 
 
Female Open 200 Back  # 7
 
place
    name
age
 
time
improv
 
9
Anna Libohova
16
Timed finals
2:30.60Y
+6.14
BB

 
 
Male Open 200 Back  # 8
 
place
    name
age
 
time
improv
 
3
13
Brian Veit
Oliver Stocki
16
13
Timed finals
Timed finals
2:11.59Y
2:28.03Y
+4.50
-4.63
BB
B
SIL

 
 
Female 12 & U 100 Breast  # 9
 
place
    name
age
 
time
improv
 
2
6
17
25
37
40
41
Kallie Micena
Alex Cole
Julianna Tribble
Genevieve Rochlin
Maja Fischbach
Cayden Veit
Tess Micena
11
11
11
10
12
11
9
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
1:22.74Y
1:27.44Y
1:35.16Y
1:40.81Y
1:49.69Y
1:54.42Y
1:55.73Y
-2.67
+2.44
-9.24
+3.67
+2.60
+4.33
-5.58
BB
B
 
BB
 
 
B*
SIL
SIL

SIL



 
 
Male 12 & U 100 Breast  # 10
 
place
    name
age
 
time
improv
 
2
4
5
12
15
18
19
21
23
25
Oliver Wu
Jacob Field
Jack Pacifico
Ryan Kittilsen
Bora Karaosmanoglu
Cole Kazlauskas
Oscar Stocki
Brendan Miller
Mikael Choi
Ayush Mojumdar
12
12
11
11
11
11
11
9
12
11
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
1:23.84Y
1:29.68Y
1:29.73Y
1:34.69Y
1:36.68Y
1:41.15Y
1:44.99Y
1:47.84Y
1:48.46Y
1:50.11Y
-1.79
+0.40
-8.09
-3.97
-5.23
-1.42
-12.35
-6.59
-23.91
-4.29
BB*
B
B*
 
 
 
 
B*
 
 
SIL






SIL*


 
 
Female Open 200 Breast  # 11
 
place
    name
age
 
time
improv
 
1
10
11
16
26
Marissa DeMarco
Hanna Matheson
Emma Libohova
Angela Wang
Sofia Primak
13
13
16
11
13
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
Timed finals
2:37.87Y
2:52.12Y
2:52.29Y
3:00.00Y
3:11.32Y
+1.82
-1.61
-3.66
***  
-0.82
A
BB
BB*
BB*
B*
JO
SIL

SIL*

 
 
Male Open 200 Breast  # 12
 
place
    name
age
 
time
improv
 
8
15
24
Richie Hall
Brian Veit
Oliver Stocki
13
16
13
Timed finals
Timed finals
Timed finals
2:34.94Y
2:43.81Y
3:00.80Y
-11.07
+1.86
-3.16
BB*
B
 
SIL


 
 
Female Open 100 Fly  # 13
 
place
    name
age
 
time
improv
 
9
9
13
14
13
14
26
34
35
Hanna Matheson
Hanna Matheson
Marissa DeMarco
Sophia Genao
Marissa DeMarco
Sophia Genao
Anna Libohova
Alyssa Casalinuovo
Sofia Primak
13
13
13
17
13
17
16
12
13
Finals
Prelims
Finals
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:05.87Y
1:06.38Y
1:08.22Y
1:08.47Y
1:08.63Y
1:09.34Y
1:13.30Y
1:15.90Y
1:15.98Y
+1.95
+2.46
-0.41
+1.83
-4.15
+2.70
+4.76
-1.10
+5.43
A
BB
BB
BB
BB*
B
B
BB
B
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL*
SIL

SIL

 
 
Male Open 100 Fly  # 14
 
place
    name
age
 
time
improv
 
17
22
19
21
26
35
42
46
Zander Klaric
Richie Hall
Zander Klaric
Antonio Vavalle
Richie Hall
Thomas Demaio
Oliver Stocki
Johnny Casalinuovo
14
13
14
15
13
13
13
12
Finals
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:01.21Y
1:01.24Y
1:01.64Y
1:01.83Y
1:02.60Y
1:05.73Y
1:08.05Y
1:09.78Y
-0.43
-0.14
-1.75
+2.66
+1.22
-0.20
+0.23
+0.48
A*
A*
BB
BB
BB
BB
B
BB
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL

JO
 
 
Female Open 50 Free  # 15
 
place
    name
age
 
time
improv
 
19
24
37
38
47
65
66
Emma Libohova
Emma Libohova
Sophia Genao
Marissa DeMarco
Karsten Pergan
Sofia Primak
Olivia Wilcox
16
16
17
13
14
13
16
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
27.07Y
28.35Y
28.98Y
29.02Y
29.47Y
30.98Y
31.01Y
-0.58
+0.70
+0.46
+0.07
+0.31
+1.35
***  
A*
BB
BB
BB
BB
B
B*
SIL






 
 
Male Open 50 Free  # 16
 
place
    name
age
 
time
improv
 
13
33
34
39
44
Antonio Vavalle
Richie Hall
Zander Klaric
Eddie Freudenberg
Oliver Stocki
15
13
14
15
13
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
25.32Y
26.22Y
26.30Y
26.88Y
27.78Y
+0.58
+0.48
+0.05
-2.25
+0.12
BB
BB
BB
B*
BB

SIL
SIL


 
 
Female Open 100 Breast  # 17
 
place
    name
age
 
time
improv
 
5
4
20
18
19
21
41
46
Marissa DeMarco
Marissa DeMarco
Emma Libohova
Hanna Matheson
Hanna Matheson
Emma Libohova
Alyssa Casalinuovo
Sofia Primak
13
13
16
13
13
16
12
13
Finals
Prelims
Finals
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:14.39Y
1:15.01Y
1:19.62Y
1:20.90Y
1:21.36Y
1:21.47Y
1:28.50Y
1:30.79Y
+2.01
+2.63
+0.58
+2.86
+3.32
+2.43
-1.87
+6.27
A
A
BB
BB
BB
B
B
 
JO
SIL
SIL
SIL
SIL

SIL*

 
 
Male Open 100 Breast  # 18
 
place
    name
age
 
time
improv
 
15
17
26
36
56
Richie Hall
Richie Hall
Thomas Demaio
Zander Klaric
Johnny Casalinuovo
13
13
13
14
12
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:11.77Y
1:12.46Y
1:15.15Y
1:17.88Y
1:29.48Y
-0.69
-4.77
+0.56
+1.03
-0.98
BB
BB*
BB
B
B
SIL
SIL*
SIL


 
 
Female Open 50 Back  # 19
 
place
    name
age
 
time
improv
 
10
Anna Libohova
16
Prelims
34.63Y
-2.95
 

 
 
Male Open 50 Back  # 20
 
place
    name
age
 
time
improv
 
4
6
Eddie Freudenberg
Eddie Freudenberg
15
15
Finals
Prelims
30.49Y
30.78Y
-0.29
-2.88
 
 


 
 
Female Open 200 Free  # 21
 
place
    name
age
 
time
improv
 
7
10
15
17
31
43
70
Emma Libohova
Emma Libohova
Hanna Matheson
Hanna Matheson
Karsten Pergan
Anna Libohova
Elizabeth Wright
16
16
13
13
14
16
10
Finals
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
2:05.62Y
2:10.15Y
2:12.12Y
2:13.46Y
2:18.62Y
2:21.46Y
2:42.72Y
+3.29
+7.82
+3.72
+5.06
+9.26
+9.17
***  
A
BB
BB
BB
BB
B
BB*
SIL
SIL
SIL
SIL


SIL*
 
 
Male Open 200 Free  # 22
 
place
    name
age
 
time
improv
 
10
41
43
59
Antonio Vavalle
Thomas Demaio
Eddie Freudenberg
Oliver Stocki
15
13
15
13
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:57.46Y
2:09.02Y
2:09.29Y
2:13.66Y
+2.25
+2.19
-12.40
-2.30
A
BB
B*
B
SIL
SIL

SIL*
 
 
Female 8 & U 25 Fly  # 23
 
place
    name
age
 
time
improv
 
5
14
Avery Timm
Myla Kelly
8
8
Timed finals
Timed finals
21.65Y
26.97Y
-2.83
+1.04
 
 
 
 
 
 
Female 10 & U 50 Fly  # 25
 
place
    name
age
 
time
improv
 
10
11
12
13
19
24
25
28
29
50
54
Genevieve Rochlin
Alexa Surdi
Morgan Primak
Elizabeth Wright
Caroline Qian
Rayna Mossey
Paulina Tsybysheva
Tess Micena
Sophia Fang
Cali Gabrielson
Emily Casey
10
9
10
10
10
9
10
9
9
9
8
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
40.26Y
40.46Y
40.92Y
41.11Y
42.33Y
44.16Y
44.61Y
44.94Y
45.42Y
54.90Y
56.46Y
+2.01
+0.46
-1.29
-5.47
-15.77
+2.02
-0.04
-3.43
-13.83
+0.81
***  
BB
BB
BB*
BB*
B*
B
B
B*
B*
 
 
SIL
SIL
SIL
SIL*
SIL*






 
 
Female 11-12 50 Fly  # 26
 
place
    name
age
 
time
improv
 
11
11
23
24
33
34
49
54
Alyssa Casalinuovo
Angela Wang
Julianna Tribble
Kallie Micena
Alex Cole
Siena Cipriano
Maja Fischbach
Cayden Veit
12
11
11
11
11
12
12
11
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
33.19Y
33.19Y
35.45Y
35.74Y
37.53Y
37.62Y
40.99Y
43.39Y
+0.00
-1.46
-3.56
-2.49
-1.73
-0.89
-1.85
+1.43
BB
BB*
B*
B*
 
 
 
 
SIL
SIL*






 
 
Male 10 & U 50 Fly  # 27
 
place
    name
age
 
time
improv
 
2
9
38
42
Jason Lu
Bryce Baranowski
Joey Casalinuovo
Izzy Gedeon Jr
10
9
9
10
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
36.87Y
40.36Y
55.79Y
1:02.44Y
-2.02
+0.90
+0.80
***  
BB
BB
 
 
SIL
SIL


 
 
Male 11-12 50 Fly  # 28
 
place
    name
age
 
time
improv
 
4
8
9
20
21
44
48
Johnny Casalinuovo
Jacob Field
Ryan Kittilsen
Maksim Klaric
Jack Pacifico
Cole Kazlauskas
Ayush Mojumdar
12
12
11
11
11
11
11
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
32.26Y
33.21Y
33.45Y
36.02Y
36.14Y
44.98Y
48.88Y
+0.86
+1.49
+0.56
-4.12
-6.46
-0.97
-8.97
BB
BB
BB
B*
B*
 
 
SIL
SIL
SIL




 
 
Female 8 & U 25 Breast  # 29
 
place
    name
age
 
time
improv
 
4
14
17
Julianna Fratticci Cseri
Avery Timm
Myla Kelly
8
8
8
Timed finals
Timed finals
Timed finals
23.05Y
30.14Y
35.41Y
-6.12
-6.99
***  
 
 
 
 
 
 
 
 
Female 10 & U 50 Breast  # 31
 
place
    name
age
 
time
improv
 
8
10
11
16
19
28
29
43
48
58
61
Alexa Surdi
Morgan Primak
Genevieve Rochlin
Caroline Qian
Elizabeth Wright
Sophia Fang
Paulina Tsybysheva
Rayna Mossey
Tess Micena
Emily Casey
Katelyn Cordova
9
10
10
10
10
9
10
9
9
8
10
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
45.14Y
46.49Y
46.53Y
47.27Y
47.47Y
49.55Y
49.75Y
54.03Y
54.83Y
1:01.68Y
1:03.52Y
+0.30
-1.81
+1.32
-2.40
-1.85
-2.34
+0.04
-6.55
-4.01
***  
***  
BB
BB*
BB
BB*
BB*
B
B
 
 
 
 
SIL
SIL*
SIL
SIL*
SIL*






 
 
Female 11-12 50 Breast  # 32
 
place
    name
age
 
time
improv
 
6
9
10
29
42
68
Angela Wang
Kallie Micena
Alex Cole
Julianna Tribble
Siena Cipriano
Cayden Veit
11
11
11
11
12
11
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
38.36Y
39.30Y
39.41Y
43.55Y
46.54Y
53.32Y
-1.81
+0.63
-0.54
-1.77
+0.82
+1.24
BB*
BB
BB
 
 
 
SIL
SIL
SIL



 
 
Male 10 & U 50 Breast  # 33
 
place
    name
age
 
time
improv
 
9
13
23
28
44
48
Jason Lu
Brendan Miller
Bryce Baranowski
Joey Casalinuovo
Aiden Fratticci-Rodriguez
Izzy Gedeon Jr
10
9
9
9
9
10
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
48.34Y
49.69Y
53.11Y
54.21Y
1:02.52Y
1:03.84Y
+0.47
-1.09
+0.89
+2.00
***  
***  
B
B
 
 
 
 
SIL





 
 
Male 11-12 50 Breast  # 34
 
place
    name
age
 
time
improv
 
4
10
28
34
36
42
Jacob Field
Jack Pacifico
Liam O'Sullivan-Ulrich
Cole Kazlauskas
Maksim Klaric
Oscar Stocki
12
11
11
11
11
11
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
39.53Y
41.60Y
44.88Y
46.03Y
46.54Y
49.37Y
-0.84
-5.32
-0.83
+0.14
-0.95
-3.28
BB*
B*
 
 
 
 
SIL*





 
 
Female 8 & U 50 Free  # 35
 
place
    name
age
 
time
improv
 
1
9
10
Julianna Fratticci Cseri
Emily Casey
Avery Timm
8
8
8
Timed finals
Timed finals
Timed finals
36.66Y
44.14Y
44.97Y
-4.39
-3.98
-11.18
B*
 
 



 
 
Female 10 & U 100 Free  # 37
 
place
    name
age
 
time
improv
 
2
6
13
16
26
32
43
48
52
53
60
Elizabeth Wright
Genevieve Rochlin
Morgan Primak
Alexa Surdi
Rayna Mossey
Caroline Qian
Paulina Tsybysheva
Sophia Fang
Katelyn Cordova
Tess Micena
Myla Kelly
10
10
10
9
9
10
10
9
10
9
8
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:12.38Y
1:13.71Y
1:18.63Y
1:20.13Y
1:22.20Y
1:24.38Y
1:26.87Y
1:29.83Y
1:32.74Y
1:33.26Y
1:42.28Y
+3.03
-7.29
-14.36
+0.43
-1.24
-2.74
+0.10
-7.13
***  
-1.15
***  
BB
BB*
BB*
B
B
B
B
 
 
 
 
SIL
SIL*









 
 
Female 11-12 100 Free  # 38
 
place
    name
age
 
time
improv
 
10
17
18
20
21
23
34
51
73
Angela Wang
Alyssa Casalinuovo
Alex Cole
Kallie Micena
Julianna Tribble
Siena Cipriano
Maja Fischbach
Cayden Veit
Izzy Dziadowicz
11
12
11
11
11
12
12
11
11
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:03.63Y
1:06.75Y
1:06.76Y
1:07.30Y
1:07.52Y
1:07.91Y
1:11.45Y
1:17.93Y
1:31.92Y
-3.09
+1.49
-10.84
-1.66
-0.63
-2.38
-2.10
+0.37
-7.73
BB
BB
BB*
BB*
BB
BB*
B
 
 
SIL
SIL
SIL*
SIL*
SIL
SIL*



 
 
Male 10 & U 100 Free  # 39
 
place
    name
age
 
time
improv
 
7
9
15
21
36
43
Brendan Miller
Jason Lu
Bryce Baranowski
Joey Casalinuovo
Aiden Fratticci-Rodriguez
Pranav Mukhi
9
10
9
9
9
9
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:16.23Y
1:16.92Y
1:20.48Y
1:22.64Y
1:30.85Y
1:37.12Y
-0.01
-1.99
+3.40
+3.87
-4.48
-7.20
BB
BB*
B
B
 
 
SIL
SIL*




 
 
Male 11-12 100 Free  # 40
 
place
    name
age
 
time
improv
 
2
8
9
11
30
33
39
45
53
Jacob Field
Johnny Casalinuovo
Ryan Kittilsen
Jack Pacifico
Maksim Klaric
Liam O'Sullivan-Ulrich
Cole Kazlauskas
Oscar Stocki
Ayush Mojumdar
12
12
11
11
11
11
11
11
11
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:01.74Y
1:05.52Y
1:06.03Y
1:06.21Y
1:11.55Y
1:13.39Y
1:15.21Y
1:21.01Y
1:26.65Y
+1.16
+3.45
+0.47
-0.54
-5.79
+0.55
-1.92
+1.46
-8.31
BB
BB
B
B
 
 
 
 
 
SIL
SIL
SIL
SIL





 
 
Female Open 100 Back  # 41
 
place
    name
age
 
time
improv
 
7
8
10
13
32
49
50
65
80
Hanna Matheson
Hanna Matheson
Sophia Genao
Sophia Genao
Emma Libohova
Anna Libohova
Alyssa Casalinuovo
Sofia Primak
Alyssa Bauman
13
13
17
17
16
16
12
13
17
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:03.62Y
1:06.08Y
1:06.46Y
1:06.92Y
1:09.97Y
1:12.33Y
1:12.38Y
1:17.86Y
1:24.71Y
-0.75
+1.71
-0.44
+0.02
-1.18
+3.93
-1.41
+5.35
+4.37
A
A
BB
BB
BB*
B
BB
 
 
JO
SIL
SIL
SIL
SIL*

SIL


 
 
Male Open 100 Back  # 42
 
place
    name
age
 
time
improv
 
16
21
49
51
54
61
67
Richie Hall
Richie Hall
Zander Klaric
Thomas Demaio
Adam Albert
Oliver Stocki
Johnny Casalinuovo
13
13
14
13
15
13
12
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:02.09Y
1:02.71Y
1:07.23Y
1:07.74Y
1:08.11Y
1:10.01Y
1:11.63Y
-0.53
+0.09
+0.09
+0.18
+1.97
-2.84
+2.45
BB
BB
B
B
B
B*
BB
SIL
SIL
SIL
SIL


SIL
 
 
Female Open 50 Breast  # 43
 
place
    name
age
 
time
improv
 
2
2
7
Marissa DeMarco
Marissa DeMarco
Emma Libohova
13
13
16
Finals
Prelims
Prelims
33.39Y
34.19Y
36.26Y
-0.52
+0.28
-0.39
 
 
 



 
 
Male Open 50 Breast  # 44
 
place
    name
age
 
time
improv
 
3
4
9
Thomas Demaio
Eddie Freudenberg
Eddie Freudenberg
13
15
15
Prelims
Finals
Prelims
33.91Y
36.82Y
36.91Y
+0.08
-0.09
-4.94
 
 
 



 
 
Female Open 100 Free  # 45
 
place
    name
age
 
time
improv
 
24
31
60
82
85
Emma Libohova
Hanna Matheson
Sofia Primak
Olivia Wilcox
Alyssa Bauman
16
13
13
16
17
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:00.07Y
1:01.26Y
1:05.04Y
1:11.34Y
1:12.66Y
+1.97
+2.11
+1.64
***  
+3.11
BB
BB
BB
 
 
SIL
SIL



 
 
Male Open 100 Free  # 46
 
place
    name
age
 
time
improv
 
15
33
43
47
63
64
76
Antonio Vavalle
Richie Hall
Zander Klaric
Eddie Freudenberg
Thomas Demaio
Adam Albert
Oliver Stocki
15
13
14
15
13
15
13
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
52.70Y
55.93Y
57.32Y
57.55Y
58.55Y
58.75Y
1:00.60Y
+0.66
+0.53
-1.47
-5.71
+2.03
+0.24
+0.33
A
A
BB
BB*
BB
B
BB
SIL
SIL
SIL

SIL


 
 
Female Open 50 Fly  # 47
 
place
    name
age
 
time
improv
 
15
Anna Libohova
16
Prelims
32.77Y
-1.60
 

 
 
Male Open 50 Fly  # 48
 
place
    name
age
 
time
improv
 
11
14
Antonio Vavalle
Eddie Freudenberg
15
15
Prelims
Prelims
28.09Y
30.50Y
-0.26
-2.17
 
 


 
 
Female Open 200 IM  # 49
 
place
    name
age
 
time
improv
 
7
13
10
15
16
29
20
33
50
63
Hanna Matheson
Marissa DeMarco
Hanna Matheson
Sophia Genao
Marissa DeMarco
Alyssa Casalinuovo
Alyssa Casalinuovo
Anna Libohova
Sofia Primak
Alyssa Bauman
13
13
13
17
13
12
12
16
13
17
Finals
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
2:22.56Y
2:25.76Y
2:26.47Y
2:30.73Y
2:31.03Y
2:37.16Y
2:38.24Y
2:38.46Y
2:43.62Y
3:05.70Y
-1.14
+0.30
+2.77
+0.05
+5.57
-2.28
+1.08
+6.81
+6.04
+9.93
A
A
A
BB
BB
BB
BB
B
B
 
SIL
SIL
SIL

SIL
SIL
SIL



 
 
Male Open 200 IM  # 50
 
place
    name
age
 
time
improv
 
11
14
15
45
52
54
63
Richie Hall
Richie Hall
Antonio Vavalle
Zander Klaric
Adam Albert
Oliver Stocki
Johnny Casalinuovo
13
13
15
14
15
13
12
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
2:15.36Y
2:15.37Y
2:15.58Y
2:27.21Y
2:30.56Y
2:31.13Y
2:36.19Y
+1.08
+1.09
+2.28
+0.09
+2.57
-2.99
+2.12
A
A
BB
BB
B
B
BB
SIL
SIL
SIL
SIL


SIL
 
 
Female 8 & U 25 Back  # 51
 
place
    name
age
 
time
improv
 
1
4
7
Julianna Fratticci Cseri
Myla Kelly
Avery Timm
8
8
8
Timed finals
Timed finals
Timed finals
19.31Y
21.48Y
23.55Y
-3.48
-0.54
+0.00
 
 
 
 
 
 
 
 
Female 10 & U 50 Back  # 53
 
place
    name
age
 
time
improv
 
3
3
7
8
11
24
26
28
39
Genevieve Rochlin
Genevieve Rochlin
Morgan Primak
Caroline Qian
Morgan Primak
Paulina Tsybysheva
Sophia Fang
Rayna Mossey
Tess Micena
10
10
10
10
10
10
9
9
9
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
36.53Y
37.34Y
40.09Y
40.23Y
41.09Y
43.12Y
43.61Y
43.94Y
46.29Y
-1.15
+0.81
-2.43
-3.28
+1.00
-1.00
-5.68
-0.45
+0.38
A*
BB
BB*
BB*
BB
B
B*
B
B
SIL
SIL
SIL*
SIL*
SIL




 
 
Female 11-12 50 Back  # 54
 
place
    name
age
 
time
improv
 
6
6
11
11
13
24
26
28
Angela Wang
Angela Wang
Alex Cole
Alex Cole
Alyssa Casalinuovo
Maja Fischbach
Julianna Tribble
Kallie Micena
11
11
11
11
12
12
11
11
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
32.39Y
32.63Y
33.48Y
33.99Y
34.60Y
36.42Y
36.59Y
36.60Y
-0.24
-2.32
-0.51
-1.83
+0.44
-2.39
-2.98
-1.20
A
A*
BB
BB*
BB
B*
B*
B
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL



 
 
Male 10 & U 50 Back  # 55
 
place
    name
age
 
time
improv
 
4
6
9
11
18
22
24
39
Brendan Miller
Brendan Miller
Joey Casalinuovo
Joey Casalinuovo
Jason Lu
Aiden Fratticci-Rodriguez
Holden Stencel
Pranav Mukhi
9
9
9
9
10
9
9
9
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
38.64Y
38.94Y
39.98Y
40.06Y
41.80Y
44.02Y
44.23Y
47.80Y
-0.30
-1.14
-0.08
-3.45
-0.85
-1.17
-1.89
-3.34
BB
BB
BB
BB*
BB*
B
B
 
SIL
SIL
SIL
SIL*
SIL



 
 
Male 11-12 50 Back  # 56
 
place
    name
age
 
time
improv
 
1
1
3
2
5
5
9
12
13
15
16
10
19
46
Jacob Field
Jacob Field
Ryan Kittilsen
Ryan Kittilsen
Johnny Casalinuovo
Johnny Casalinuovo
Oliver Wu
Jack Pacifico
Maksim Klaric
Bora Karaosmanoglu
Oliver Wu
Jack Pacifico
Liam O'Sullivan-Ulrich
Oscar Stocki
12
12
11
11
12
12
12
11
11
11
12
11
11
11
Prelims
Finals
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
31.49Y
31.86Y
33.05Y
33.12Y
33.20Y
33.66Y
35.06Y
35.51Y
35.54Y
35.67Y
35.85Y
35.92Y
36.65Y
44.62Y
-0.27
+0.37
-0.07
-0.31
-0.19
+0.27
-0.79
+0.19
-1.93
-2.77
-0.58
+0.60
-1.82
-1.68
A
A
BB
BB
BB
BB
BB*
B
B
B*
B
B
B*
 
JO*
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL*
SIL*
SIL*
SIL


 
 
Female 8 & U 25 Free  # 57
 
place
    name
age
 
time
improv
 
1
4
13
Julianna Fratticci Cseri
Myla Kelly
Avery Timm
8
8
8
Timed finals
Timed finals
Timed finals
15.86Y
20.11Y
21.58Y
-0.13
-0.25
+0.69
 
 
 
 
 
 
 
 
Female 10 & U 50 Free  # 59
 
place
    name
age
 
time
improv
 
1
1
5
6
14
15
32
34
46
49
Elizabeth Wright
Elizabeth Wright
Genevieve Rochlin
Genevieve Rochlin
Morgan Primak
Rayna Mossey
Paulina Tsybysheva
Caroline Qian
Tess Micena
Emily Casey
10
10
10
10
10
9
10
10
9
8
Finals
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
30.49Y
31.27Y
33.08Y
33.10Y
34.63Y
34.72Y
37.29Y
37.34Y
39.99Y
40.89Y
-0.27
+0.51
-0.35
+0.02
+0.39
-1.16
-0.78
-0.33
+0.42
-3.25
A
A
BB
BB
BB
BB*
B
B
 
 
JO
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL*




 
 
Female 11-12 50 Free  # 60
 
place
    name
age
 
time
improv
 
7
7
13
20
23
30
67
Angela Wang
Angela Wang
Alex Cole
Julianna Tribble
Kallie Micena
Maja Fischbach
Charlotte Wilde
11
11
11
11
11
12
11
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
28.54Y
28.68Y
29.61Y
30.78Y
31.02Y
31.88Y
46.82Y
-0.14
-0.54
-0.50
+0.11
-1.33
-2.04
-3.47
A
A*
BB
BB
BB*
B*
 
SIL
SIL
SIL
SIL



 
 
Male 10 & U 50 Free  # 61
 
place
    name
age
 
time
improv
 
8
7
11
9
16
25
35
37
62
Brendan Miller
Jason Lu
Brendan Miller
Jason Lu
Joey Casalinuovo
Holden Stencel
Aiden Fratticci-Rodriguez
Pranav Mukhi
Izzy Gedeon Jr
9
10
9
10
9
9
9
9
10
Finals
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
33.90Y
34.16Y
34.72Y
34.75Y
35.37Y
37.20Y
39.02Y
39.73Y
51.68Y
+0.73
***  
+1.55
+0.59
-0.94
-3.92
-0.34
-3.79
***  
BB
BB*
B
B
B
B*
 
 
 
SIL
SIL*
SIL
SIL





 
 
Male 11-12 50 Free  # 62
 
place
    name
age
 
time
improv
 
1
2
4
3
5
5
14
12
17
21
32
46
Jacob Field
Jacob Field
Ryan Kittilsen
Ryan Kittilsen
Oliver Wu
Oliver Wu
Jack Pacifico
Jack Pacifico
Liam O'Sullivan-Ulrich
Bora Karaosmanoglu
Maksim Klaric
Oscar Stocki
12
12
11
11
12
12
11
11
11
11
11
11
Prelims
Finals
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
27.73Y
28.12Y
29.16Y
29.22Y
29.32Y
29.40Y
30.26Y
30.28Y
30.50Y
30.96Y
32.74Y
36.33Y
+0.16
+0.55
-0.06
-0.29
-0.05
+0.03
-0.01
+0.02
+0.25
+0.64
-1.28
-0.70
A
BB
BB
BB
BB
BB
BB
BB
B
B
 
 
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL



 
 
Female 8 & U 50 Back  # 63
 
place
    name
age
 
time
improv
 
2
5
8
Julianna Fratticci Cseri
Myla Kelly
Emily Casey
8
8
8
Timed finals
Timed finals
Timed finals
46.02Y
50.99Y
52.63Y
***  
-0.01
-8.31
B*
 
 



 
 
Female 10 & U 100 IM  # 65
 
place
    name
age
 
time
improv
 
3
3
7
6
11
13
14
21
23
30
47
Genevieve Rochlin
Genevieve Rochlin
Elizabeth Wright
Elizabeth Wright
Morgan Primak
Morgan Primak
Caroline Qian
Paulina Tsybysheva
Rayna Mossey
Sophia Fang
Emily Casey
10
10
10
10
10
10
10
10
9
9
8
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:23.36Y
1:23.93Y
1:26.54Y
1:26.87Y
1:30.02Y
1:31.07Y
1:31.16Y
1:35.34Y
1:35.89Y
1:39.48Y
1:51.20Y
-0.57
-6.40
-0.23
+0.10
-1.05
-2.11
***  
+1.64
***  
***  
-32.35
BB
BB
BB
BB
BB
BB*
BB*
B
B*
B*
 
SIL
SIL*
SIL
SIL







 
 
Female 11-12 100 IM  # 66
 
place
    name
age
 
time
improv
 
5
8
11
11
14
21
22
40
Angela Wang
Angela Wang
Alyssa Casalinuovo
Alyssa Casalinuovo
Kallie Micena
Alex Cole
Julianna Tribble
Maja Fischbach
11
11
12
12
11
11
11
12
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:11.56Y
1:12.43Y
1:14.28Y
1:14.99Y
1:15.70Y
1:18.25Y
1:18.41Y
1:26.08Y
-0.87
-4.05
-0.71
-0.85
-9.32
-18.73
-9.48
+0.26
A*
BB
BB
BB
BB*
BB*
B*
 
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL*
SIL*
SIL*

 
 
Male 10 & U 100 IM  # 67
 
place
    name
age
 
time
improv
 
5
7
5
8
18
36
42
Brendan Miller
Jason Lu
Brendan Miller
Jason Lu
Joey Casalinuovo
Pranav Mukhi
Holden Stencel
9
10
9
10
9
9
9
Finals
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
Prelims
1:25.05Y
1:25.53Y
1:26.88Y
1:29.85Y
1:36.70Y
1:50.12Y
1:56.55Y
-1.83
-1.18
-1.79
+3.14
+3.75
-32.62
-10.09
BB
BB
BB
B
B
 
 
SIL
SIL
SIL*




 
 
Male 11-12 100 IM  # 68
 
place
    name
age
 
time
improv
 
2
3
1
4
2
3
9
11
21
28
Oliver Wu
Jacob Field
Oliver Wu
Johnny Casalinuovo
Jacob Field
Johnny Casalinuovo
Jack Pacifico
Jack Pacifico
Maksim Klaric
Bora Karaosmanoglu
12
12
12
12
12
12
11
11
11
11
Finals
Finals
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Finals
Prelims
Prelims
Prelims
1:11.74Y
1:12.00Y
1:12.75Y
1:12.83Y
1:12.89Y
1:13.14Y
1:16.67Y
1:17.58Y
1:20.77Y
1:22.50Y
-1.01
+0.29
-2.06
-0.31
+1.18
-0.53
-0.91
-3.78
-3.62
-5.38
BB
BB
BB
BB
BB
BB
B
B*
B*
 
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL
SIL*



 
 
    Results by event with splits
 
Male Open 200 Fly  # 4
 
place
    name
splits
 
8
Richie Hall
30.76
1:04.57
(33.81)
1:39.92
(35.35)
2:16.38
(36.46)
 
15
Brian Veit
30.02
1:03.80
(33.78)
1:42.81
(39.01)
2:23.63
(40.82)
 
18
Johnny Casalinuovo
33.32
1:11.05
(37.73)
1:52.10
(41.05)
2:31.30
(39.20)
 
 
Male 12 & U 100 Back  # 6
 
place
    name
splits
 
1
Jacob Field
34.05
1:09.95
(35.90)
 
3
Ryan Kittilsen
36.12
1:14.55
(38.43)
 
5
Oliver Wu
37.34
1:15.54
(38.20)
 
6
Jack Pacifico
37.56
1:16.28
(38.72)
 
9
Bora Karaosmanoglu
 
1:17.22
 
 
26
Cole Kazlauskas
42.62
1:27.65
(45.03)
 
29
Ayush Mojumdar
 
1:29.14
 
 
34
Oscar Stocki
44.25
1:32.96
(48.71)
 
38
Mikael Choi
46.74
1:36.58
(49.84)
 
 
Female Open 200 Back  # 7
 
place
    name
splits
 
9
Anna Libohova
35.44
1:13.01
(37.57)
1:51.70
(38.69)
2:30.60
(38.90)
 
 
Male Open 200 Back  # 8
 
place
    name
splits
 
3
Brian Veit
30.21
1:03.41
(33.20)
1:37.98
(34.57)
2:11.59
(33.61)
 
13
Oliver Stocki
34.89
1:11.90
(37.01)
1:50.23
(38.33)
2:28.03
(37.80)
 
 
Female 12 & U 100 Breast  # 9
 
place
    name
splits
 
2
Kallie Micena
40.34
1:22.74
(42.40)
 
6
Alex Cole
41.67
1:27.44
(45.77)
 
17
Julianna Tribble
45.19
1:35.16
(49.97)
 
25
Genevieve Rochlin
 
1:40.81
 
 
37
Maja Fischbach
52.12
1:49.69
(57.57)
 
40
Cayden Veit
55.21
1:54.42
(59.21)
 
41
Tess Micena
56.79
1:55.73
(58.94)
 
 
Male 12 & U 100 Breast  # 10
 
place
    name
splits
 
2
Oliver Wu
 
1:23.84
 
 
4
Jacob Field
42.35
1:29.68
(47.33)
 
5
Jack Pacifico
43.98
1:29.73
(45.75)
 
12
Ryan Kittilsen
45.81
1:34.69
(48.88)
 
15
Bora Karaosmanoglu
46.94
1:36.68
(49.74)
 
18
Cole Kazlauskas
48.56
1:41.15
(52.59)
 
19
Oscar Stocki
50.19
1:44.99
(54.80)
 
21
Brendan Miller
50.76
1:47.84
(57.08)
 
23
Mikael Choi
52.89
1:48.46
(55.57)
 
25
Ayush Mojumdar
52.66
1:50.11
(57.45)
 
 
Female Open 200 Breast  # 11
 
place
    name
splits
 
1
Marissa DeMarco
36.04
1:16.65
(40.61)
1:58.20
(41.55)
2:37.87
(39.67)
 
10
Hanna Matheson
39.42
1:24.21
(44.79)
2:08.46
(44.25)
2:52.12
(43.66)
 
11
Emma Libohova
39.19
1:24.25
(45.06)
2:08.19
(43.94)
2:52.29
(44.10)
 
16
Angela Wang
39.98
1:26.17
(46.19)
2:14.92
(48.75)
3:00.00
(45.08)
 
26
Sofia Primak
43.73
1:33.41
(49.68)
2:23.96
(50.55)
3:11.32
(47.36)
 
 
Male Open 200 Breast  # 12
 
place
    name
splits
 
8
Richie Hall
35.66
1:15.41
(39.75)
1:55.34
(39.93)
2:34.94
(39.60)
 
15
Brian Veit
36.82
1:19.13
(42.31)
2:02.17
(43.04)
2:43.81
(41.64)
 
24
Oliver Stocki
39.71
1:25.40
(45.69)
2:13.75
(48.35)
3:00.80
(47.05)
 
 
Female Open 100 Fly  # 13
 
place
    name
splits
 
9
Hanna Matheson
31.02
1:05.87
(34.85)
Finals
 
9
Hanna Matheson
31.20
1:06.38
(35.18)
Prelims
 
13
Marissa DeMarco
31.31
1:08.22
(36.91)
Finals
 
14
Sophia Genao
30.72
1:08.47
(37.75)
Finals
 
13
Marissa DeMarco
31.71
1:08.63
(36.92)
Prelims
 
14
Sophia Genao
32.22
1:09.34
(37.12)
Prelims
 
26
Anna Libohova
34.69
1:13.30
(38.61)
Prelims
 
34
Alyssa Casalinuovo
34.56
1:15.90
(41.34)
Prelims
 
35
Sofia Primak
34.90
1:15.98
(41.08)
Prelims
 
 
Male Open 100 Fly  # 14
 
place
    name
splits
 
17
Zander Klaric
28.11
1:01.21
(33.10)
Finals
 
22
Richie Hall
28.84
1:01.24
(32.40)
Finals
 
19
Zander Klaric
28.20
1:01.64
(33.44)
Prelims
 
21
Antonio Vavalle
 
 
 
Prelims
 
26
Richie Hall
29.01
1:02.60
(33.59)
Prelims
 
35
Thomas Demaio
30.70
1:05.73
(35.03)
Prelims
 
42
Oliver Stocki
31.75
1:08.05
(36.30)
Prelims
 
46
Johnny Casalinuovo
33.77
1:09.78
(36.01)
Prelims
 
 
Male Open 100 Breast  # 18
 
place
    name
splits
 
---
Thomas Demaio
35.96
1:15.15
(39.19)
Finals
 
15
Richie Hall
34.21
1:11.77
(37.56)
Finals
 
17
Richie Hall
34.44
1:12.46
(38.02)
Prelims
 
26
Thomas Demaio
 
 
 
Prelims
 
36
Zander Klaric
36.22
1:17.88
(41.66)
Prelims
 
56
Johnny Casalinuovo
43.71
1:29.48
(45.77)
Prelims
 
 
Female Open 200 Free  # 21
 
place
    name
splits
 
7
Emma Libohova
29.74
1:01.42
(31.68)
1:34.42
(33.00)
2:05.62
(31.20)
Finals
 
10
Emma Libohova
29.92
1:02.93
(33.01)
1:37.50
(34.57)
2:10.15
(32.65)
Prelims
 
15
Hanna Matheson
30.73
1:03.96
(33.23)
1:37.91
(33.95)
2:12.12
(34.21)
Prelims
 
17
Hanna Matheson
30.66
1:04.42
(33.76)
1:38.77
(34.35)
2:13.46
(34.69)
Finals
 
31
Karsten Pergan
30.55
1:04.77
(34.22)
1:41.47
(36.70)
2:18.62
(37.15)
Prelims
 
43
Anna Libohova
32.01
1:07.16
(35.15)
1:44.48
(37.32)
2:21.46
(36.98)
Prelims
 
70
Elizabeth Wright
37.29
1:18.37
(41.08)
 
 
2:42.72
(2:42.72)
Prelims
 
 
Male Open 200 Free  # 22
 
place
    name
splits
 
10
Antonio Vavalle
26.82
56.51
(29.69)
1:27.27
(30.76)
1:57.46
(30.19)
Prelims
 
41
Thomas Demaio
29.72
1:01.95
(32.23)
1:35.91
(33.96)
2:09.02
(33.11)
Prelims
 
43
Eddie Freudenberg
28.93
1:00.41
(31.48)
1:34.31
(33.90)
2:09.29
(34.98)
Prelims
 
59
Oliver Stocki
30.24
1:04.50
(34.26)
1:39.56
(35.06)
2:13.66
(34.10)
Prelims
 
 
Female 10 & U 100 Free  # 37
 
place
    name
splits
 
2
Elizabeth Wright
34.10
1:12.38
(38.28)
Prelims
 
6
Genevieve Rochlin
34.99
1:13.71
(38.72)
Prelims
 
13
Morgan Primak
36.65
1:18.63
(41.98)
Prelims
 
16
Alexa Surdi
38.11
1:20.13
(42.02)
Prelims
 
26
Rayna Mossey
38.59
1:22.20
(43.61)
Prelims
 
32
Caroline Qian
 
1:24.38
 
Prelims
 
43
Paulina Tsybysheva
40.24
1:26.87
(46.63)
Prelims
 
48
Sophia Fang
41.60
1:29.83
(48.23)
Prelims
 
52
Katelyn Cordova
44.36
1:32.74
(48.38)
Prelims
 
53
Tess Micena
43.39
1:33.26
(49.87)
Prelims
 
60
Myla Kelly
 
1:42.28
 
Prelims
 
 
Female 11-12 100 Free  # 38
 
place
    name
splits
 
10
Angela Wang
30.46
1:03.63
(33.17)
Prelims
 
17
Alyssa Casalinuovo
 
1:06.75
 
Prelims
 
18
Alex Cole
31.76
1:06.76
(35.00)
Prelims
 
20
Kallie Micena
31.98
1:07.30
(35.32)
Prelims
 
21
Julianna Tribble
32.07
1:07.52
(35.45)
Prelims
 
23
Siena Cipriano
33.23
1:07.91
(34.68)
Prelims
 
34
Maja Fischbach
34.60
1:11.45
(36.85)
Prelims
 
51
Cayden Veit
37.25
1:17.93
(40.68)
Prelims
 
73
Izzy Dziadowicz
 
1:31.92
 
Prelims
 
 
Male 10 & U 100 Free  # 39
 
place
    name
splits
 
7
Brendan Miller
36.69
1:16.23
(39.54)
Prelims
 
9
Jason Lu
35.46
1:16.92
(41.46)
Prelims
 
15
Bryce Baranowski
38.53
1:20.48
(41.95)
Prelims
 
21
Joey Casalinuovo
 
1:22.64
 
Prelims
 
36
Aiden Fratticci-Rodriguez
42.29
1:30.85
(48.56)
Prelims
 
43
Pranav Mukhi
 
1:37.12
 
Prelims
 
 
Male 11-12 100 Free  # 40
 
place
    name
splits
 
2
Jacob Field
29.78
1:01.74
(31.96)
Prelims
 
8
Johnny Casalinuovo
32.63
1:05.52
(32.89)
Prelims
 
9
Ryan Kittilsen
31.02
1:06.03
(35.01)
Prelims
 
11
Jack Pacifico
31.64
1:06.21
(34.57)
Prelims
 
30
Maksim Klaric
33.86
1:11.55
(37.69)
Prelims
 
33
Liam O'Sullivan-Ulrich
33.30
1:13.39
(40.09)
Prelims
 
39
Cole Kazlauskas
35.74
1:15.21
(39.47)
Prelims
 
45
Oscar Stocki
38.22
1:21.01
(42.79)
Prelims
 
53
Ayush Mojumdar
40.14
1:26.65
(46.51)
Prelims
 
 
Female Open 100 Back  # 41
 
place
    name
splits
 
7
Hanna Matheson
30.98
1:03.62
(32.64)
Finals
 
8
Hanna Matheson
32.34
1:06.08
(33.74)
Prelims
 
10
Sophia Genao
32.18
1:06.46
(34.28)
Finals
 
13
Sophia Genao
32.30
1:06.92
(34.62)
Prelims
 
32
Emma Libohova
35.02
1:09.97
(34.95)
Prelims
 
49
Anna Libohova
35.43
1:12.33
(36.90)
Prelims
 
50
Alyssa Casalinuovo
35.77
1:12.38
(36.61)
Prelims
 
65
Sofia Primak
37.64
1:17.86
(40.22)
Prelims
 
80
Alyssa Bauman
40.88
1:24.71
(43.83)
Prelims
 
 
Male Open 100 Back  # 42
 
place
    name
splits
 
16
Richie Hall
30.05
1:02.09
(32.04)
Finals
 
21
Richie Hall
30.58
1:02.71
(32.13)
Prelims
 
49
Zander Klaric
32.34
1:07.23
(34.89)
Prelims
 
51
Thomas Demaio
33.50
1:07.74
(34.24)
Prelims
 
54
Adam Albert
32.82
1:08.11
(35.29)
Prelims
 
61
Oliver Stocki
34.03
1:10.01
(35.98)
Prelims
 
67
Johnny Casalinuovo
35.31
1:11.63
(36.32)
Prelims
 
 
Male Open 100 Free  # 46
 
place
    name
splits
 
15
Antonio Vavalle
25.54
52.70
(27.16)
Prelims
 
33
Richie Hall
27.11
55.93
(28.82)
Prelims
 
43
Zander Klaric
27.65
57.32
(29.67)
Prelims
 
47
Eddie Freudenberg
27.90
57.55
(29.65)
Prelims
 
63
Thomas Demaio
28.53
58.55
(30.02)
Prelims
 
64
Adam Albert
28.45
58.75
(30.30)
Prelims
 
76
Oliver Stocki
28.64
1:00.60
(31.96)
Prelims
 
 
Female Open 200 IM  # 49
 
place
    name
splits
 
7
Hanna Matheson
31.18
1:07.67
(36.49)
1:49.52
(41.85)
2:22.56
(33.04)
Finals
 
13
Marissa DeMarco
32.63
1:10.20
(37.57)
1:51.95
(41.75)
2:25.76
(33.81)
Finals
 
10
Hanna Matheson
31.87
1:08.77
(36.90)
1:52.50
(43.73)
2:26.47
(33.97)
Prelims
 
15
Sophia Genao
31.03
1:06.86
(35.83)
1:53.90
(47.04)
2:30.73
(36.83)
Prelims
 
16
Marissa DeMarco
34.40
1:14.33
(39.93)
1:56.94
(42.61)
2:31.03
(34.09)
Prelims
 
29
Alyssa Casalinuovo
34.40
1:15.45
(41.05)
2:02.62
(47.17)
2:37.16
(34.54)
Prelims
 
20
Alyssa Casalinuovo
35.97
1:14.42
(38.45)
2:02.35
(47.93)
2:38.24
(35.89)
Finals
 
33
Anna Libohova
35.61
1:13.73
(38.12)
2:03.24
(49.51)
2:38.46
(35.22)
Prelims
 
50
Sofia Primak
35.56
1:18.46
(42.90)
2:06.58
(48.12)
2:43.62
(37.04)
Prelims
 
63
Alyssa Bauman
45.05
1:32.32
(47.27)
2:28.22
(55.90)
3:05.70
(37.48)
Prelims
 
 
Male Open 200 IM  # 50
 
place
    name
splits
 
---
Antonio Vavalle
29.26
1:04.64
(35.38)
1:45.75
(41.11)
2:15.58
(29.83)
Finals
 
11
Richie Hall
28.42
1:02.71
(34.29)
1:44.39
(41.68)
2:15.36
(30.97)
Finals
 
14
Richie Hall
30.13
1:04.39
(34.26)
1:45.04
(40.65)
2:15.37
(30.33)
Prelims
 
15
Antonio Vavalle
 
 
 
 
 
 
 
Prelims
 
45
Zander Klaric
29.41
1:07.09
(37.68)
1:53.69
(46.60)
2:27.21
(33.52)
Prelims
 
52
Adam Albert
 
 
 
 
 
 
 
Prelims
 
54
Oliver Stocki
 
 
 
 
 
 
 
Prelims
 
63
Johnny Casalinuovo
 
 
 
 
 
 
 
Prelims
 
 
Female 11-12 100 IM  # 66
 
place
    name
splits
 
5
Angela Wang
33.26
1:11.56
(38.30)
Finals
 
8
Angela Wang
34.30
1:12.43
(38.13)
Prelims
 
11
Alyssa Casalinuovo
33.77
1:14.28
(40.51)
Finals
 
11
Alyssa Casalinuovo
33.96
1:14.99
(41.03)
Prelims
 
14
Kallie Micena
36.87
1:15.70
(38.83)
Prelims
 
21
Alex Cole
37.13
1:18.25
(41.12)
Prelims
 
22
Julianna Tribble
39.54
1:18.41
(38.87)
Prelims
 
40
Maja Fischbach
39.32
1:26.08
(46.76)
Prelims
 
 
Male 10 & U 100 IM  # 67
 
place
    name
splits
 
5
Brendan Miller
38.11
1:25.05
(46.94)
Finals
 
7
Jason Lu
38.84
1:25.53
(46.69)
Finals
 
5
Brendan Miller
38.82
1:26.88
(48.06)
Prelims
 
8
Jason Lu
 
1:29.85
 
Prelims
 
18
Joey Casalinuovo
47.68
1:36.70
(49.02)
Prelims
 
36
Pranav Mukhi
50.67
1:50.12
(59.45)
Prelims
 
42
Holden Stencel
 
1:56.55
 
Prelims
 
 
Male 11-12 100 IM  # 68
 
place
    name
splits
 
2
Oliver Wu
35.62
1:11.74
(36.12)
Finals
 
3
Jacob Field
32.97
1:12.00
(39.03)
Finals
 
1
Oliver Wu
34.70
1:12.75
(38.05)
Prelims
 
4
Johnny Casalinuovo
35.01
1:12.83
(37.82)
Finals
 
2
Jacob Field
32.91
1:12.89
(39.98)
Prelims
 
3
Johnny Casalinuovo
35.07
1:13.14
(38.07)
Prelims
 
9
Jack Pacifico
35.65
1:16.67
(41.02)
Finals
 
11
Jack Pacifico
36.22
1:17.58
(41.36)
Prelims
 
21
Maksim Klaric
37.24
1:20.77
(43.53)
Prelims
 
28
Bora Karaosmanoglu
38.87
1:22.50
(43.63)
Prelims